הפניה לדף הבית

פוליש וקס והברקה קריסטלית


חברת מ- א' ועד ת' מתמחה בפוליש וקס והברקה קריסטלית איכותית!

שירותים:
ליטוש וניקוי כל סוגי הרצפות - הברקה קריסטלית (המראה הרטוב) על כל סוגי הרצפות - עבודה בשיטת שלושת השלבים - ביצוע העבודה ע"י חומרים ספרדים מקורים - ליטוש וטיפול בפרקטים ומשטחי עץ - שימוש בחומרים היעילים ביותר ומכונות החדישות ביותר – פוליש, וקס, והברקה קריסטלית - ניקוי ובישום שטיחים, ספות וריפודים - טיפול בשטיחים לאחר הצפה והסרת ריחות לא נעימים - יציקת רצפה אפוקסית - ניקוי אבן חוץ בקיטור- ליטוש שיש.

חברת מ- א' ועד ת' מתמחה בשירותים אלו ומעסיקה צוות מומחים!

מה זה פוליש?


פוליש - הברקה של משטחים שונים. מתחלק ל- 2: פוליש קריסטל, ופוליש וקס. ההבדל בניהם מתבטא באופן הביצוע ואיכות התוצאה הסופית.
בפוליש ווקס מקרצפים את המרצפות בעזרת מכונת פוליש וסקוץ' ברייט לבן. לאחר יבוש השטח מורחים את חומר הפוליש וקס - חומר ציפוי שמעניק מראה מבריק.
פוליש קריסטלי הוא הליך בו מחממים את השטח המעובד בעזרת מכונה מיוחדת ומחדירים את חומר ההברקה לתוך המרצפות. הליך זה נעשה בכמה שלבים עד לתוצאה הסופית – והמרהיבה!


הפניה לדף הבית

ליטוש שיש


תהליך הליטוש מתבצע בכמה דרגות כאשר לכל דרגה יש את הייחוד שלה: מליטוש גס להסרת כתמים ולכלוך גס, ועד ליטוש עדין החושף את הברק הטבעי של האבן ויוצר משטח מושלם ואחיד. לאחר הליטוש, נמרח וקס מיוחד על המשטח ונקרצף בעזרת מכונות מיוחדות. וקס זה דואג לשמירת הברק לאורך זמן. כמו כן מתבצעת חריצת המרווחים בין הרצפות ומילויה בעזרת דבק המותאם לצבע השיש ויוצר מראה אחיד ונקי.
כל תהליך הליטוש מתבצע ביעילות ודיוק עד אשר מתקבל משטח שיש אחיד בעל הברק הטבעי של האבן. בסיום התהליך אנו מורחים על המשטח המלוטש חומר נגד ספיגה המונע חדירת נוזלים העלולים לפגום באבן השיש.

טיפול בפרקט


מ- א' ועד ת' מתמחה גם בטיפול וליטוש פרקט (רצפת עץ) בכל סוגיו: פרקט עץ מלא, פרקט עץ שכבתי, ופרקט סינתטי (למינציה).
ליטוש הפרקט מתבצע בשיטה דומה לליטוש רצפה רגילה: שיוף הרצפה בכמה דרגות ליטוש, מהגס ביותר לעדין ביותר.
בסיום התהליך משטח העץ בגובה שווה ובעל החלקה מושלמת. לאחר סיום התהליך, מתבצעת מריחת לכה אפוקסית היוצרת משטח עמיד, תורמת לחיזוק העץ ומונעת חדירת נוזלים.
ניתן להוסיף לתהליך זה שמן מיוחד המעניק לעץ מראה טבעי ומבריק!


פוליש וקס, ליטוש, והברקה קריסטלית – אחיד, מרשים. מבריק.
התרשמו מגלריית העבודות שלנו


Copyright © 2008 Bambina Design
sitemap / מפת אתר